Remontuojame kompiuterius Vilniuje

Jei jūsų kompiuteris veikia lėtai, stringa, jį užpuolė virusai, ar jis tiesiog nebeveikia, kreipkitės į mūsų specialistus. Greitas ir patikimas kompiuterių remontas Vilniuje – mūsų kasdieninis darbas!

Skambinkite +37067812644, rašykite info@kompiuterizuotas.lt ir kuo greičiau atskubėsime Jums į pagalbą!

Kompiuterių remontas Vilniuje

Kompiuterių remontas Vilniuje yra viena tų paslaugų, kurias teikiame savo klientams jau ne vienerius metus. Mes ne tik parduodame kompiuterius, jų priedus, išmaniuosius įrenginius, bet ir rūpinamės jų aptarnavimu (garantiniu ir pogarantiniu), bei remontu. Dažniausiai remontuoti tenka stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Dabar jau aiškiai galime pasakyti, su kokiomis problemomis ateina mūsų klientai:

Kompiuterius puola virusai, todėl jų darbas sulėtėja – mes išvalome kompiuterius naudodami specialias programas arba rankiniu būdu, išinstaliuojame kenkėjiškas programas ir atkuriame numatytus programų nustatymus, kad galėtumėte kompiuteriu naudotis ir toliau be rūpesčių.

Genda kompiuterių tinklo, vaizdo plokštės – išsiaiškiname problemą ir pakeičiame kitomis, arba stengiamės atnaujinti programinę įrangą.

Dūžta ir genda nešiojamųjų kompiuterių ekranai – keičiame sudaužytus ir sugedusius ekranus. Taip pat ir klaviatūras nešiojamiems kompiuteriams. Kitos jų problemos – labai panašios į stacionarių, todėl ieškome greitų ir efektyvių sprendimų, kad nešiojamieji kompiuteriai Jums tarnautų ilgai ir efektyviai.

Genda kietasis diskas – stengiamės išgelbėti kiek įmanoma daugiau duomenų, kad galėtume juos perkelti į pataisytą arba naują diską.

Genda CD/DVD grotuvas – taisome įrašymo įrenginius, juos išvalome ir įvertiname jų ilgaamžiškumo perspektyvas.

Išlūžta tam tikros korpuso detalės – stengiamės pataisyti tam tikras korpuso detales – iškritusias priekinės panelės dalis, įspaustą „Power“ mygtuką, sugadintus USB lizdus, neveikiančius ventiliatorius ir t.t.

Perinstaliuojame operacines sistemas ir tam tikrą programinę įrangą – įdiegiame reikalingus atnaujinimus, pakeičiame OS, taip pat atnaujiname tam tikrų programų veikimą, „draiverius“.